Darmowa wysyłka

Wysyłka na całym świecie

Najwyższa jakość

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Powrót Exchange

High-end Sorrel tkaniny tkaniny top luksusowe sorrel wysoką zawartość alpaki Alpaki czarny długowłosy tkanin odzieżowych tkaniny wełniane

High-end Sorrel tkaniny tkaniny top luksusowe sorrel wysoką zawartość alpaki Alpaki czarny długowłosy tkanin odzieżowych tkaniny wełniane

Arts,Crafts & Sewing

  zł790.02 zł1 000.02
  • (0)

SKU: c34813

Tagi: Tanie: High end Sorrel tkaniny tkaniny top luksusowe sorrel wysoką zawartość alpaki Alpaki czarny długowłosy tkanin odzieżowych tkaniny wełniane, wysokiej jakości High-end Sorrel tkaniny tkaniny top luksusowe sorrel wysoką zawartość alpaki Alpaki czarny długowłosy tkanin odzieżowych tkaniny wełniane, dostawcy Fabric z Chin.

Specyfikacja:

 • Technika: Tkane
 • Szerokość: 150
 • Wzór: Barwione
 • Typ produktu: Organiczna tkanina
 • Funkcja: Ekologiczne
 • Materiał: Sorrel Alpaca / Wool / Nylon
 • Ingredients: 53% Sorrel Alpaca / 43% Wool / 4% Nylon
 • Weight: 640 g / m


tej zimy ciepłe popularne uczucie pełne Fuzzy Płaszcz (pluszowy płaszcz), ale ogólnie Pluszowe płaszcz jest na ogół łatwe do ciężkie poczucie, nie jest dobre, łatwo stać się ponosi Oh ~ ~ ~.
jakości tekstury, Suli Alpaki światło dobrze po prostu, aby rozwiązać ten problem. Suli Alpaki światła gładka, znany jako “ gładka jak jedwab, miękkie jak bawełna ” reputacji. odzież po naturalny połysk, proste typu, ciepłe i grube obrzęk.
Su Li Alpaki serii jest w tym roku sprzedaży płaszcz tkaniny, klient i niestandardowe nadal odkupu, reputacja jest bardzo dobra.
to jest tak wysokie, jak czarny 53% ! The kosmków są bardzo gładka i miękka.
Su Li ma mniej: Alpaki cenne, światło i gładka, ciepłe naturalny połysk, doskonała itp ..
Su Li Alpaca jest Peru krajowe zwierząt, Su alpacafiber skąpe produkcja tkanin, odzwierciedla naturalnego jedwabiu jak połysk, tekstura gładka, miękkie, ciepłe i doskonałe.
Su Li alpaki głównie w górach Peru w Ameryce Południowej Yindisi na żywo. Suli Alpaki numer jest niezwykle rzadkie, co stanowi tylko całkowita liczba Alpaki na świecie 6 %, na tyle, aby udowodnić, że Suli Alpaca jest cenne, i każdy Alpaki tylko. 200g włosy, i po prostu wyciąć z boku ciała włosy, ze względu na futro jest najlepszym, więc z pięciu alpaki ciała, aby móc zdjąć 1 kg Mao.
ponieważ Su Alpaki rzadko, jego cena jest wyższa niż " miękkie złoto " Kaszmiru wyższa, Su Alpaki do dwóch lat rozwijać się, aby stać się owce, więc co dwa lata, aby wziąć cięcia, i w Sierpniu tego roku, cena rynkowa rosnąć do Su za kilogram Alpaki 385 dolarów, i kaszmiru kaszmir jest tylko za kilogram 110 dolarów. jeśli jest to pure white odmian Su Yu jest droższe.
Su Li jest w pełni zasługują king of włókna alpaki tkaniny z włókna prosto, bardzo lekki i gładka, tkaniny nie zmarszczki, nie zniżki, brak deformacji, sag lepiej! izolacja cieplna jest szczególnie dobry. jego włókna są widoczne pod mikroskopem ? w związku z tym, jest o wiele lepiej niż wełna, który jest lepiej niż wełny! odzież wypełnione luksusowa atmosfera, nie ma sobie równych przez inne tkaniny, to rzadkie, noble luksusowe Stanów zjednoczonych, na pewno zasługujesz!
wszyscy wiemy, że licznik kilka milionów odzież, koszt tkaniny jest tylko niewielka część inteligentnych ludzi kupujesz swoje własne tkaniny, a następnie dostosować ekskluzywna wersja własnej licznik! Suli Alpaki tekstury jest bardzo wysoko!

 • Typ jednostki: Metr
 • Waga przesyłki: 0.75kg (1.65lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Może Ci się spodobać