Darmowa wysyłka

Wysyłka na całym świecie

Najwyższa jakość

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Powrót Exchange

2018 Najnowszy ATF602 AUTOOL Wymiennik Płyn 12 V Auto Samochodów Automatyczna Skrzynia Biegów Skrzynia Biegów Wymiany Oleju Maszyna Do Czyszczenia

2018 Najnowszy ATF602 AUTOOL Wymiennik Płyn 12 V Auto Samochodów Automatyczna Skrzynia Biegów Skrzynia Biegów Wymiany Oleju Maszyna Do Czyszczenia

new

  zł1 477.81 zł1 555.59
  • (0)

SKU: c168

Tagi: Tanie: 2018 Najnowszy ATF602 AUTOOL Wymiennik Płyn 12 V Auto Samochodów Automatyczna Skrzynia Biegów Skrzynia Biegów Wymiany Oleju Maszyna Do Czyszczenia, wysokiej jakości 2018 Najnowszy ATF602 AUTOOL Wymiennik Płyn 12 V Auto Samochodów Automatyczna Skrzynia Biegów Skrzynia Biegów Wymiany Oleju Maszyna Do Czyszczenia, dostawcy Mechanical Testers z Chin.

Specyfikacja:

 • Elektroniczny: Nie
 • Długość produktu: 20cm
 • Moc: W
 • Zewnętrzna badania certyfikacji: Ce
 • Pozycja wysokość: 5inch
 • Rodzaj materiału: Plastic
 • Hardware wersja: Latest
 • Nazwa modelu: ATF 602
 • Napięcie: V
 • Pozycja waga: 0.5kg
 • Pozycja szerokość: 15inch
 • Typ artykułu: Mechaniczne testerów
 • Wersja oprogramowania: Latest
 • Nazwa marki: DHCCREATE
 • Funkcje specjalne: OBD2
 • Name: ATF 602
 • Function: Mechanical Testers
 • Live Test: Stable and Good
 • Package: Standard Case
 • Shipment: DHL/EMS/UPS/HK /China Post Air Mail
 • After-sales Service: Offered
 • Item Type: Car Diagnostic Cables and Connectors
 • Language: English


automatyczna Skrzynia Biegów Płyn Wymiennik
funkcja
1. Po pracy przez długi czas, automatyczne transimmison nie można wymieniać płynu 100%, i nie będzie powodować transimmision pracować normalnie.
2. ATF602 Automatyczna Skrzynia Biegów Płyn Wymiennik można wlać do świeżego oleju i czyste transimmison, fluid chłodnicy w 20 miutes przemiennika momentu obrotowego i transmisji. to może wymiany oleju 100%.
cechy
1. Wyczyścić elementów metalowych i osadów oleju z automatycznym transimmison, i wymiany oleju odpadowego się od transimmison
2. odzyskuje accelartion transmisji
3. Zmniejszyć transmisję drgań i zużycia paliwa
4. temperature Zmniejszyć transmisję
5. Przedłużyć okres użytkowania transmisji
Instrukcję obsługi
1. Znaleźć ATF rury obiegu chłodzenia, który jest łatwy do demontażu, i zdemontować złącze.
2. uruchomić samochód na chwilę. jedna strona z zdemontować ATF rury obiegu chłodzenia będzie wstrzyknąć olej, następnie można ocenić wlot i wylot.
3. Wykorzystanie niebieski rury do podłączenia wylot z oleju stronie ATF rury obiegu chłodzenia, które nie wstrzyknąć olej.
4. Wykorzystanie czerwone rury podłączyć przewód powrotny z boku ATF olej rury obiegu chłodzenia, który injects olej. podłączyć zawór kulowy pomiędzy czerwone rury i rury ATF obiegu chłodzenia.
5. Lift samochodu
6. Włóż rura ssąca oleju do świeżego oleju wiadro.
7. uruchomić samochód, zmiany w geart, aby 3-4L zużytego oleju do oleju odpadowego wiadro z transmisji.
8. Moc na maszynie: podłącz kabel zasilający do 12 V zasilanie. obróć przełącznik awaryjnego, zobaczysz wskaźnik światła, następnie, urządzenie zaczyna działać.
9. gdy urządzenie zaczyna działać, proszę wlać do świeżego oleju do transimission. automatyczna skrzynia biegów zacząć wymianę zużytego oleju do świeżego oleju. porównać natężenia przepływu między rury odpadów i świeżego oleju, i objętość między wiadro odpadów i świeżego oleju, następnie, korzystać z zawór kulowy do sterowania odpływ. (jeśli recycles faste oleju odpadowego, to zmniejszy powrotu oleju, obracając dół zaworu)
10. Podczas wymiany oleju, przesunięcie każdego biegu. pobyt w jednym przez około 5-10 sekund.
11. obserwować zmianę odpływ i kolor w rury oleju odpadowego, i reguluje odpływu, aby zaspokoić potrzeby objętości oleju do transmisji. gdy świeże płynie z rury oleju odpadowego oleju, oleju odpadowego jest w pełni wymieniane. następnie, wyłączanie urządzenia.
12. podłączyć rury transmisji, ponieważ są one. uruchomić samochód, i zmiany do P do pomiaru oleju. następnie, dodać ATF olej w zależności od poziomu oleju. w tym samym czasie, proszę sprawdzić, czy wyciek rur. gdy olej dodaje, napęd o 1 km, aby sprawdzić ponownie (To jest bardzo potrzebne).
akcesoria
1. maszyna
2. przewód powrotny Oleju, rury wlotowej oleju
3. Złącza dla samochodów
4. Instrukcja, certyfikat
środki ostrożności
Środki Ostrożności i Ostrzeżenia bezpieczeństwa
1. Proszę zapoznać się z instrukcją przed uruchomieniem maszyny
2. Proszę trzymać z dala od ognia
3. jeśli okaże się, że maszyna jest uszkodzony w czasie transportu, proszę narzekać do firmy spedycyjnej w jak najkrótszym czasie. obiecujemy, aby go spakować dobrze przed wysyłką, ale żadnych uszkodzeń w transporcie jest poza naszą kontrolą
4. akcesoria z tworzyw sztucznych nie są w ramach gwarancji
5. Należy rozładować wody w sprężarki powietrza w 2-3 dni, w celu uniknięcia pompa z awarii. proszę trzymać urządzenia z dala od mokre.
6. Keep maszyna czyste, i umieścić go w chłodnym miejscu. nie wysuszyć w słońcu.
7. Jeśli urządzenie nie może działać prawidłowo, proszę skontaktować się z lokalnym dystrybutorem.
proszę Notic: ponieważ produkuje nie będzie miał zaawansowane notic zmian do pakowania produktów, miejsce pochodzenia lub niektóre akcesoria, nie możemy upewnić się, że klienci otrzymują towary są dokładnie to samo z sklepie obrazu, i opis produktu. ale możemy zapewnić, że produkty wszystkie takie same z dobrej jakości na rynku. If nie zaktualizować obraz oraz związane z nimi informacje w czasie, proszę dokonać lepszego zrozumienia .
1. oferujemy dobrej jakości produktów, niższej cenie, i najlepsze usługi, a trzy lata gwarancji.
2. produkty w moim sklepie są najnowsze w Chińskim rynku.
3. We może sprawić, że przesyłka w dzień, gdy płatność potwierdzone na Christianguestbook.org.
4. We będzie appraciate jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. i mamy szczerą nadzieję, że ustanowienie długoterminowych relacji współpracy statku.
5. chcielibyśmy, aby wysłać ci kilka tradycyjnych Chińskich prezenty za każdym razem, gdy zamówienie. a możesz mi powiedzieć, co chcesz. postaramy się jak najlepiej wypełnią swoje wnioski.
1. akceptujemy wszelkiego rodzaju płatności.
2. Please potwierdzić produkt i adres wysyłki. i proszę zostawić nam wiadomość, aby powiedzieć, ile wartość można napisać odpowiedni o produktach.
3. będziemy zorganizować dostawę po comfirmation na Christianguestbook.org. proszę nie pytaj za wysyłkę po złożeniu zamówienia. wielkie dzięki!
4. będziemy cię zostawić wiadomość, aby powiedzieć ci tropi liczbę po zamówienie wysłane. And prosimy o kontakt, jeśli masz jakieś pytanie o wysyłce.

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Może Ci się spodobać